O firmie

Nasze doświadczenie zawodowe poparte jest praktyką budowlaną od 1995 roku a nasza firma powstała w 2006 roku. Specjalizujemy się w realizacji zadań związanych z wykonawstwem, pełnym zastępstwem inwestorskim, nadzorach inwestorskich, przeglądach technicznych budynków, kosztorysowaniu budowlanym oraz w doradztwie budowlanym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i stosowne uprawnienia budowlane. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści budowlani.

Zapewniamy kompleksowe usługi m.in.: pomysł, projekt budowlany, pełne zastępstwo inwestorskie, nadzór inwestorski, kosztorysowanie oraz generalne wykonawstwo. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie usługi jak weryfikacja i ocena kosztorysów budowlanych, wykonywanie przeglądów technicznych różnego rodzaju obiektów. A także sporządzanie książek obiektów budowlanych. Oferujemy pomoc w uzyskaniu zezwoleń i decyzji administracyjnych do rozpoczęcia prac.

W kontaktach z Klientem staramy się doradzić jak najlepsze rozwiązania tak, aby realizowana inwestycja, nie tylko spełniała wymogi estetyczne, ale była przy tym funkcjonalna i praktyczna.

Gwarantujemy terminowość, rzetelność i uczciwą cenę.

Zapraszamy do współpracy!